SOUFİ GRUP SALY ÇITIR MISIR SOUFİ GRUP SALY ÇITIR MISIR

Gıda İstanbul, İstanbul Gıda Toptancıları,
İstanbul / Fatih /

Adres: Atatürk Bulvarı Aksaray Tramvay İstasyonu Grand Durmaz Hotel Yanı Yavuz İşhanı Kat 2 No 32 Fatih istanbul

Telefon: 0(532) 012 99 66

Fax Numarası: 0(322) 457 57 44

E-posta Adresi info@soufigida.com.tr

İnternet Sitesi: http://www.soufigida.com.tr

Harita Konumu: Tıklayınız

Firma Bilgileri

SALY ÇITIR MISIR ÇEREZ ÜRETİCİ FİRMA İSTANBUL İRTİBAT Toptan alım talepleriniz için arayıp bilgi alabilirsiniz. Sali,Bisküvi,Gofret,Mısır Parmakları, SOUFİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ 0090 532 012 99 66

Ürün ve HizmetlerSize sunduklarımız:


Fabrikamız Adana'da bulunmaktadır. SALY adı altında kakao, süt kreması ve diğer çeşitli kremalarla puffy mısır taneleri üretmekteyiz. Çok lezzetli krema tadı ve çıtır çıtır puffy mısır tanelerin mükemmel karışımı, onun ayrıcalığı sadece muhteşem tadı değil aynı zamanda sağlıklı oluşudur. Çünkü içinde hiç bir koruyucu ya da suni bir madde yoktur.


Önemli minarallerin besin kaynağı ve vücudumuz ve beynimiz için gereken enerji kaynağı olan mısırdan yapılmaktadır. Mısır taneleri, vücudumuzun organları ve metabolik işlemlerin uygun fonksiyonlar için gereken B vitaminlerini en yüksek oranda içermektedir.
Bu mineraller, hematopoz, hücre oksijanasyanu ve uygun hormon seviyeleri için gereken demir, magnezyum, çinko, manganez ve selenyumdur. Ayrıca, mısır, şeker ve çok miktarda fiber, protein ve kuru yağ asitleri içermektedir.


Okul öncesi, okul çağı ve yetişkinler için mısır bir enerji kaynağıdır, aynı zamanda bedensel ve zihinsel gelişim için gerekli bir maddedir. Diğer taraftan, mısır, yetişkinler ve yaşlılar içim zindelik kazanmaya, sinirleri tam anlamıyla kuvvetlendirmeye, stress direncini geliştirmeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.


Mısır buğday unu içermediğinden dolayı* çölyak hastalığı olanlar için de yararlıdır.
SALY lezzeti ve fiyatı açısından rakipsiz olmakla birlikte aynı zamanda SALY'nın eşsizliği tartışılmazdır ve gerçek şu ki Avrupa'da SALY'e rakip bir ürün yoktur.

  سالي

بسكويت

كوفرت

مواد غذائية

مقرمشات الذرة


 

Anahtar Kelimeler


 
Reklam.link Maddi Destekli Linkler